Elektryczna karuzela pluszowa "Piraci" Canpol Babies - opinia i test

Tym razem do testowania od Canpol Babies dostałyśmy elektroniczną karuzelkę z serii "Piraci".

Zdjęcie ze strony producenta

Pierwsze wrażenie: 
Wow, spora ta karuzela! I jakie ma ładne pluszowe zabawki! Piękne kolory. Nie posiada baterii w zestawie, ale zasilana jest na dwa paluszki, więc to żaden problem.

Tak pięknie karuzelka prezentuje się w opakowaniu
Wrażenia ogólne:
Karuzela jest bardzo prosta do zamontowania. Zabawki przyczepiane są na rzepy. Każda z nich ma inną funkcję, dzwonią, grzechoczą, piszczą. Na górze znajduje się lusterko. Pozytywka gra 12 melodii, które można zmieniać po naciśnięciu zielonego guzika, który służy również jako włącznik.

Jak widać wzbudziła zainteresowanie :)
Podsumowanie:
Karuzela bardzo mi się podoba i znów żałuję, że nie mieliśmy takiej wcześniej, ale po raz kolejny napiszę, że będzie dla przyszłego rodzeństwa Karolci :) Teraz niestety Karolcia jest na nią za duża, wstaje w łóżeczku i chce łapać za zabawki. Jednak raz, na noc udało się przy niej zasnąć Karolci samej w łóżeczku, więc myślę, że jest to dobry sposób na usypianie niemowląt. Jedyny minus to trochę za głośne melodie, chociaż widać, że dziecku to nie przeszkadza skoro zasnęło :) Polecam jak najbardziej, bo za korzystną cenę możemy mieć naprawdę bardzo fajną karuzelę.

Komentarze

  1. Odnośnie karuzelek - osobiście uważam, że zakup nie jest konieczny. Przynajmniej u nas się nie sprawdza..od początku zresztą;) Córeczka,gdy tylko załączam, zaczyna plakać...Nie wiem, czy boi się wiszacych miśków, czy raczej kojarzy ją z pójściem spać, czego nie lubi;) Zostaję tu na dłużej i zapraszam serdecznie do siebie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Na mikołajki kupiliśmy z mężem dla Nadii karuzelkę, gdzie wszystko jest beżowe. Trochę się początkowo obawiałam, czy taki jasny kolor nie będzie nietrafionym prezentem, okazało się jednak, że to strzał w dziesiątkę. Moim zdaniem takie karuzelki to super sprawa.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz