Skąd ja to znamTeż tak macie? Przecież to się w ogóle nie opłaca sprzątać ;)

Od soboty gościmy naszą rodzinkę. Moją kuzynkę z mężem i trzema córeczkami w wieku (3, 8 i 11 lat). Karolcia zachwycona dziewczynkami, czasami potrafi zniknąć na godzinę i ładnie się z nimi bawić. Ale takiego armagedonu po zabawie jeszcze nie widziałam. Jest moc :) Do tego dochodzi roznosząca wszystko Karolcia. A to otworzy pudło z pieluchami i je powyciąga, a to dorwie paczkę chusteczek nawilżanych i powyciągała wszystko. A to szuflada w kuchni ją przyciągnie i cała zawartość znajduje na podłodze. Takich sytuacji mogłabym wymieniać w nieskończoność, także wierzcie mi, jest wesoło :) W tym momencie podziwiam mamy, które potrafią ogarnąć taką rozbrykaną gromadkę dzieci. Myślę, że dwójka dzieci w przyszłości w zupełności nam wystarczy :)

Komentarze

 1. Poznaj 101 sposobów, jak schudnąć po ciąży
  http://tiny.pl/gx54m

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja chyba bym takiej grupki nie ogarnęła;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zawsze podziwiałam moją ciocię i wujka, którzy mieli trójkę małych dzieci, w tym jedno chore. Dzieci były dokochane i zadbane bardziej, niż niejeden jedynak :D Ale to chyba kwestia "przyzwyczajenia", bo zarówno ciocia jak i wujek pochodzili z bardzo dużych rodzin, gdzie dzieci była ponad piątka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. no to już wiem co mnie czeka za jakiś czas ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bo grunt to podejście, dziecko ma być dzieckiem i nie wolno mu zabierać dzieciństwa, a rodzic ma być rodzicem.... nauczyć się cierpliwości i wyrozumiałości. A kiedy obie strony się poznają, to będą cudownie współpracować, nie ma co napierać na dziecko, a że porozwalało zabawki to czy tamto, może lepiej nauczyć, że musi po sobie posprzątać ?:) a im więcej dzieci tym większa frajda i zabawa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj tak, zdecydowanie tak to wygląda u nas :) Szczególnie jak próbuję poskładać wysuszone pranie, to Lenka zaraz wszystko rozrzuca po podłodze.

  OdpowiedzUsuń
 7. Hahha, takie uroki jeszcze przede mną :) na razie cieszę się chwilą, że Laura jeszcze niemobilna :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam filmiki tej mamy :) I oczywiście u nas jest tak samo :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz