Kolejne maluszkowe zakupy :)

Uwielbiam robić zakupy dla naszego maleństwa :) Sprawia mi to ogromną radość i muszę się czasem powstrzymywać, żeby za dużo nie kupić. Staram się wyszukiwać okazje cenowe, szperać na Allegro, żeby kupić to, co potrzebuję jak najmniejszym kosztem. A z racji tego, że siedzę ostatnio sporo w domu, to wyszukuję różnych skarbów :) Skoro są promocje, to czemu by z nich nie skorzystać?

Tak o to właśnie kupiłam po promocyjnych cenach artykuły kosmetyczno-higieniczne:
- pieluszki jednorazowe Babydream Newborn 30 szt. za 9,99 zł (podobno są dobre i mają nawet wycięcie na gojący się kikut pępowinowy)
- chusteczki nawilżane Babydream 80 szt. 3,79 zł (mają dobry skład)
- chusteczki nawilżane z Netto 4,39 zł (też bardzo dobry skład)
- mydełko Bambino, które można stosować od pierwszych dni życia za 1,45 zł (na początku będę używać tego mydełka, a później kupię ewentualnie jakiś żel i szampon np. z Nivea)
- patyczki do uszu dla dzieci z ogranicznikiem 2,29 zł.


Nie zamierzam na początek kupować zabawek, bo raz, że pewnie maleństwo dostanie ich sporo od rodziny i gości, a dwa, że na tę chwilę jest to zbędny wydatek. Jednakże jak trafiają się okazje cenowe, to nie mogę z nich nie skorzystać :) I tak o to mamy:
- misia z Ikei za 3,99 zł
- zabaweczkę do powieszenia nad łóżeczkiem z Ikei za 14,99 zł
- pluszową książeczkę z Rossmanna za 12,99 zł (książeczka szeleści, piszczy i ma wystające elementy)


A oto hit moich łowów, z którego jestem bardzo dumna :) Mata edukacyjna z Kubusiem Puchatkiem wylicytowana na Allegro za jedyne 2,25zł! SZOK :) Mata ma element szeleszczący, wystającą chmurkę i wiszącą zabawkę - motylka.

Cieszę się z tych zakupów, tym bardziej, że lista wyprawkowa jest spora, a dzięki temu powolutku się pomniejsza. W najbliższym czasie mam zamiar jeszcze zamówić materac do łóżeczka i przewijak - to tak z grubszych rzeczy. A resztę drobiazgów będę kupować jak coś się trafi.

Komentarze