Pierwszy spacer

Pierwszy spacer odbył się już dawno temu, ale warto o nim wspomnieć. Jakoś 3 dni po wyjściu ze szpitala zdecydowaliśmy się pójść na pierwszy spacer z naszą Karolcią, a tym samym wypróbować wózek. Karolinka po włożeniu do gondoli na początku trochę płakała, ale jak zaczęliśmy jechać, to od razu się uspokoiła.

Jak na razie wózek Camarelo Carera sprawuje się wyśmienicie. Mogę go śmiało polecić :) Ma naprawdę obszerną gondolę, dużą budkę, która chroni przed słońcem , bardzo łatwo się prowadzi i jest prosty do złożenia. Gdybym drugi raz miała wybierać, znów wybrałabym ten model. Wózek sprawdza się zarówno na prostej nawierzchni, jak i w terenie. Wypróbowaliśmy go już w lesie i w ogrodzie. Bez problemu przejechał wszelkie nierówności. Dużym plusem jest łatwo wypinana gondola, którą można sobie osobno przenieść.

Cieszę się, że wózek okazał się dobrym zakupem :) i że fajnie służy naszej córeczce.

Komentarze

 1. Pamiętam, że kiedy urodził się mój starszy Synek, spacerowaliśmy juz tego samego dnia, w którym wyszliśmy do domku. Pogoda byłą odpowiednia, wózek osłonięty budką, a ja chciałam odsapnąć od szpitalnej sali i domowej duchoty:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę obejrzeć sobie w necie ten wózek - przede mną jeszcze sporo czasu na wybór, ale warto już wytypować jakieś modele ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zobacz sobie koniecznie, bo warty jest rozpatrzenia :)

   Usuń

Prześlij komentarz