Co u nas nowego?

Karolcia za 11 dni skończy 9 miesięcy, czas szybko leci i dużo się dzieje, a ja mam ostatnio coraz mniej czasu, ale staram się jakoś ogarnąć Małą, pracę i dom. Tak, pracę, bo ostatnio w czasie drzemek Karolci wykonuję projekt. Myślałam, że nie będzie to możliwe, ale jakoś da się to wszystko pogodzić, choć nie powiem, bywa ciężko. Karolcia jest już super mobilna, a jej wczorajszym osiągnięciem było samodzielne stanie przez dobre 5 sekund! Mama jest bardzo dumna :)
Przesiadłyśmy się w końcu do spacerówki, więc niedługo możecie spodziewać się posta z opinią o niej. Karolci spacerowanie i świat widziany z nowej perspektywy bardzo się podobają :)

Komentarze

 1. Ale długo wytrzymalyscie w gondolce! Moja Laura już teraz nadaje się do przesiadki do spacerowki bo uwielbia się rozglądać, a w gondoli niestety mało co widać. A dom, pracę i opiekę nad dzieckiem faktycznie da się pogodzić, ale sporym kosztem... Ja od tygodnia walczę w czasie drzemek Laury z pewnym zleceniem i jestem wykończona... Zero czasu na odpoczynek :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo my mamy dużą gondolę i taką z podnoszonym oparciem. A ja zazwyczaj wychodziłam na spacer w czasie drzemki, a jak się budziła to myk, podnosiłam i już sobie siedziała i oglądała :) Jakbyśmy mieszkały tam gdzie Ty, to jak najbardziej, szybko do spacerówki byśmy się przesiadły :) a jednak było trochę mroźno, więc lepiej było w gondoli

   Usuń
 2. Czekam na relacje ze spacerowki ...ja mam zamiar w kwietniu się przesiąść gdy mała będzie miała 6 miesiący i będzie cieplej.

  OdpowiedzUsuń
 3. A jaka duża jest malutka, skoro dopiero teraz przesiadłyście się do spacerówki? Moja jeszcze w gondoli, ale jest prawie 3 razy młodsza :) Ostatnio jednak zaczęła obserwować świat. Jestem z niej dumna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Malutka jest raczej drobna, waży teraz może z 7,5 kg i ma 70 cm. Ale gondolę mamy dużą bo 83 cm :) specjalnie taką kupowaliśmy, żeby jak najdłużej w zimie w niej pojeździć

   Usuń
  2. W sumie racja, zima lepiej jak najbardziej chronic. Ja mam nadzieje jeszcze tak 2-3 miesiace powozic w gondoli.

   Usuń
 4. Wow, i tak długo jeździłyście w gondolce. Ja chciałam całą zimę przejeździć w gondolce bo mi się wydaje, że lepiej chroni od wiatru, ale niestety Filip jest taki długi, że musiałam go już dawno przesiąść do spacerówki :( Ale ten czas leci :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Długo w gondolce, moja mała ma 3,5 miesiąca i myślę,że jak tylko zacznie siadać to zacznie jeździć w spacerówce - o ile nie będzie to konieczne wcześniej, moja Ola mimo dużej gondolki jest bardzo długa i ubranka nosi już na 6-9 miesięcy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Faktycznie długo korzystaliście z gondolki, super, ciekawe jak się córce w spacerówce spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 7. My też w spacerówce ale na leżąco ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz