Konkurs!

Wiecie co? Zdałam sobie sprawę, że na blogu nie było jeszcze żadnego konkursu. Pora więc uczcić przekroczenie 70 tysięcy wejść z przytupem :)

Każda z Was może wziąć udział w konkursie. Do wygrania są dwie dowolne puszki ziołowych herbatek Baby&Mama Med, dla dwóch laureatek konkursu.

Między innymi mieszanki ziołowe dla kobiet karmiących piersią, ale również dla będących w ciąży i starających się o dziecko.

Tematem konkursu jest RELAKS. A oto co należy zrobić. Zrób zdjęcie w jaki sposób najlepiej się relaksujesz. Kubek gorącej herbaty? Rowerowa wycieczka? A może po prostu spacer z dzieckiem? Czekam na Twoje propozycje! :)

Zasady konkursu:
1. Polub fanpage bloga na Facebooku TU.
2. Polub fanpage Baby&Mama Med TU
3. Wyślij konkursowe zdjęcie na adres bedemamusia@gmail.com

Konkurs rozpoczyna się dziś i trwa 2 tygodnie, do 13 marca 2015 r. Po tym czasie wybiorę dwa zdjęcia, które najbardziej mi się spodobają i uznam, że są najbliższe mojemu sercu.

Zapraszam!

Komentarze

 1. Witaj :)
  zdjęcia relaksu? hm, ostatnio tak dużo pracuję, rozwijam i tworzę firmę, w przyspieszonym tempie przerabiam na sobie tworząc sposoby na relaks. Inaczej organizm mówi stop.
  Sport jest tu kluczem, co dwa dni biegam, i kocham każdą minutę relaksu :)
  Aśka

  OdpowiedzUsuń
 2. Oooo... moze jeszcze zdaze zrobic jakies foto... ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę, że robisz konkurs. Postaram się uwiecznić mój relaks na prawdę najlepiej jak się da:) i oczywiście wezmę udział. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz