Namiot/domek do zabawy dla dziecka

I stało się. Kupiliśmy coś różowego i typowo dziewczęcego. A mianowicie taki o to zamek księżniczki.
Takie cuda w Biedronce
Zakup okazał się trafiony i Karolinka od razu rozpoczęła zabawę w małą księżniczkę ;) no a tak na serio, to spodobało jej się wchodzenie i wychodzenie, robienie "kuku", a już najlepiej jak do okienka podejdzie nasz pies i zaglądnie do środka, wtedy jest już pełnia szczęścia i okrzyki radości. Do środka można znosić też różne zabawki, przez co mama zadowolona, bo przynajmniej nie walają się po całym pokoju ;)

Namiot jest prosty w obsłudze i rozłożeniu. Nie zajmuje aż tak wiele miejsca, ma dwa okienka i wejście zaczepiane na rzepy. Przeznaczony jest dla dzieci od 3 lat, ale widać nawet młodszym może sprawić niezłą frajdę ;) Kupiliśmy go w Biedronce. W cenie regularnej był po 50 zł, nam udało się dorwać ostatni na jakiejś przecenie za całe 40 zł. Naprawdę się opłacało.

Komentarze

 1. My również kupiliśmy namiot dla Kuby :) z tymi zabawkami największy plus! :D w sumie to taki zakup na dluzej. Bardzo sie opłaci.

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas się nie sprawdził. Może Nadia jest jeszcze za mała? Bała się wchodzić do środka, więc po kilku dniach go rozmontowałam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie namiot jest rewelacyjny. Przypuszczam, że sama miałabym niezłą zabawę korzystając z niego :) chyba nigdy nie wyrosnę, a za moment maleństwo przyjdzie na świat :) Baaardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 4. Często przechodziłam obok tych namiotów w Biedro, ale w końcu nie kupiłam. Dzieciaki uwielbiają namioty i takie miejsca żeby się schować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hehhe, jaka fajna zdobycz :) jestem przekonana, że księżniczce Karolci taki pałac odpowiada, komu by nie pasował :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz