Ciiichooo.... miłość się rodzi

Zobaczcie jakie cudeńko przyszło do nas ostatnio.


Książka Iwony Paulewicz "Ciiichooo... miłość się rodzi" jest opowiadaniem o 9 miesiącach oczekiwania na dziecko. Oczekiwanie te jest momentami przepełnione strachem, wątpliwościami, ale przede wszystkim podróżą w nieznane i wielką radością. Emocje, które towarzyszą kobiecie w ciąży, przybierają różne barwy i kształty, co pokazują abstrakcyjne ilustracje Iwony Paulewicz.

"Przygoda ubrana w słowa i kolory zaprasza. Wystarczy podczas jej trwania zatrzymać się i dotknąć ciszy, aby usłyszeć tajemnicę życia".
Iwona Paulewicz "Ciiichooo... miłość się rodzi

Niestety zdjęcia nie oddadzą całej wspaniałości, którą ma w sobie ta książka, ale mogę pokazać Wam chociaż namiastkę tego, co sobą reprezentuje. Jak Wam się podoba? Myślę, że po wzięciu książki do ręki, obejrzeniu obrazów i przeczytaniu tej poetyckiej prozy, bylibyście równie zachwyceni jak ja. Książka emanuje jakimś takim spokojem, który ciężko mi jest tak naprawdę pojąć. Gdy ją czytasz popadasz w ciszę, którą smakujesz i chcesz więcej. Przypominasz sobie 9 miesięcy swojej ciąży i myślisz, że etapy, które działy się w Twoim ciele były tak niesamowite, że idealnie pasują co klimatu "Ciiichooo... miłość się rodzi".

Zapraszam Was na stronę Pani Iwony http://www.paulewicz.com Możecie tam zapoznać się z twórczością, zarówno literacką, jak i malarska. Książki możecie znaleźć w księgarniach interentowych oraz między innymi w księgarni Vademecum w Gdyni. Moim zdaniem taką piękną książkę powinna zobaczyć każda przyszła mama, bo dzięki niej, ciąża będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. 

Komentarze

 1. Bardzo fajny pomysł na prezent dla bliskiej przyjaciółki :)
  Muszę sobie zapisać, kupię jej na tę okazję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ahahah.. po tytule i pierwszej ilustracji myślałam, że oznajmisz nam, że jesteś w ciąży :D

  OdpowiedzUsuń
 3. mh..., interesująca propozycja, przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie bym przeczytała tą książkę, aby wyrobić sobie jakąkolwiek opinie, ponieważ zdjęcia mnie nie urzekły, jeżeli ma to być 9 miesięczna droga miłości. Może się skuszę.
  Pozdrawiam
  matkapolka89

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz