Seria książkowa Akademia Mądrego Dziecka

Postanowiłam dziś pokazać Wam trzy książki, którymi Karolcia jest zachwycona. Męczy je nieustannie, a ja znam już z nich wszystkie wierszyki na pamięć. Każda okraszona jest zabawnymi wierszykami i pięknymi, barwnymi ilustracjami. Wszystkie książki z tej serii mają wycięcia w różnych kształtach, które zauważyłam bardzo podobają się dzieciom. To zawsze jakieś urozmaicenie :)

"Kto robi hu-hu?". W tej książeczce poznamy zwierzęta i wydawane przez nich odgłosy.

Kolejna książka z tej serii, którą zakupiłam to "Jeden, dwa, trzy...". Tu maluch uczy się liczyć do dziesięciu. Zobaczcie sami w jaki sposób.

Ulubiona książka Karolinki to "Świeci gwiazdka". Opowiada o lisku, który nie mógł zasnąć i odwiedzał różne zwierzątka, które już położyły się spać. Idealna przed snem.


Wszystkie książeczki wchodzą w skład serii Akademia Mądrego Dziecka wydanej przez Wydawnictwo Egmont. Oprócz tych, o których wspomniałam, możecie kupić także "Kto się tu ukrył?", "Koła i kółka". "Kolorowy Świat". 

Komentarze

 1. ooo ta z sową w sam raz na nasz etap rozwojowy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsza — idealna dla Frania. Uwielbia, jak naśladujemy zwierzątka. A ile przy tym śmiechu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsza ksiazeczka wspaniala do nauki wyrazow dzwiekonasladowczych.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ehhh, u nas też są te książki męczone bez przerwy, chociaż ja sama za nimi nie przepadam, coś mnie gryzie w tych rymach. Co jednak zrobić, skoro córka sobie życzy? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja wydaję odgłosy, gdy pokazuję Tośce książeczki kontrastowe. Młoda jest zachwycona! :D Widziałam kiedyś w amerykańskim vlogu książeczkę z pozytywką, na której można było nagrać swoj głos, czytający książkę. Rewelacja.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mogę się doczekać tych dziecięcych biblioteczek ;)

  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz