Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych

Pamiętam, że jak byłam mała, moja kuzynka miała książkę, którą uwielbiałam oglądać. Była to książka, która polegała na złudzeniu optycznym. Książka ta nazywała się Magiczne Oko Disney i zawierała trójwymiarowe iluzje. Jak ja się cieszyłam jak udało mi się w niej coś dostrzec ;)

Teraz trafiłam na książkę, która wzbudziła we mnie bardzo pozytywne emocje i przypomniała dzieciństwo. Mam na myśli wydaną niedawno książkę Patrici Geis "Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych" wydaną przez Wydawnictwo IUVI. Książka miała swoją premierę 28 września, więc jest jak świeża bułeczka ;)


W książce znajdziecie ponad 25 magicznych sztuczek i iluzji. Nie będę Wam zdradzać całej zawartości książki, macie jedynie namiastkę tego, co czeka Was w środku :)
Moim zdaniem książka ta przeznaczona jest dla starszych dzieci. Z pewnością spodoba się dzieciom z pierwszych klas podstawówki. Większość iluzji wymaga skupienia, ale kto wie, może przedszkolaki też dałyby sobie z nią radę? W każdym bądź razie książka jest super i pasuje mi do opcji "książki w prezencie". Nie będzie służyła jedynie do czytania, a do zabawy, a wiadomo, że dzieciaki najbardziej cieszą się rzeczy, którą mogą się pobawić ;)

Komentarze

  1. Moj przedszkolak nie dalby sobie jeszcze rady ale ksiazka sama w sobie extra. Z chęcią bym i sobie ja kupiła ;) pozdrawiam Karolina

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam takie książki, tytuł zapisuje, podaruje ją niedługo starszemu synowi !:)

    Zajrzyj w wolnej chwili do mnie ;)
    http://www.mamamagda.pl/2016/10/walcz-o-swoje-dochodzenie-odszkodowan.html

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz