Najlepszy prezent na roczek. Tablica manipulacyjna

Za dwa tygodnie będziemy świętować pierwsze urodziny Mikołaja. I o ile przy pierwszym dziecku czas płynie bardzo szybko to przy drugim (przepraszam za wyrażenie) po prostu zapierdala. Ucieka przez palce tak szybko, że starajcie się chłonąć ten czas jak najbardziej.

W ogóle wystrzelił się z datą urodzin ten nasz synek tak średnio. 4 dni przed świętami, to spore zamieszanie, a limit prezentów wykorzysta już w grudniu. No cóż. Taki już jego los. Chociaż nie, przepraszam, jeszcze dzień dziecka będzie go czekał. Przynajmniej tyle dobrego ;)

Długo zastanawiałam się nad prezentem urodzinowym, sporo zabawek mamy już po Karolci, ale w końcu wymyśliłam. Bo coś takiego bardzo przy Karolci chciałam, ale w końcu nie wyszło.
Tablica manipulacyjna, niektórzy mówią sensoryczna. To prezent na roczek dla Mikołaja chociaż tak naprawdę będzie idealna nawet na drugie i trzecie urodziny. Pod choinkę też wpasuje się idealnie! Sami zobaczcie.


Tak naprawdę sami możecie zdecydować o jej elementach, wzorach, kolorach. Możecie ponieść wodze swojej fantazji, ale tak, aby podpisywać dziecku :) 

Nasza tablice kupiliśmy u przemiłej Pani, której ofertę znajdziecie na portalu OLX. Wystarczy, że kliknięcie TU. Pani prowadzi również profil na Instagramie i zachęcam do obserwowania, znajdziecie tam wiele inspiracji :) 


Komentarze

Prześlij komentarz