Najlepszy prezent na roczek. Tablica manipulacyjna

Za dwa tygodnie będziemy świętować pierwsze urodziny Mikołaja. I o ile przy pierwszym dziecku czas płynie bardzo szybko to przy drugim (przepraszam za wyrażenie) po prostu zapierdala. Ucieka przez palce tak szybko, że starajcie się chłonąć ten czas jak najbardziej.

W ogóle wystrzelił się z datą urodzin ten nasz synek tak średnio. 4 dni przed świętami, to spore zamieszanie, a limit prezentów wykorzysta już w grudniu. No cóż. Taki już jego los. Chociaż nie, przepraszam, jeszcze dzień dziecka będzie go czekał. Przynajmniej tyle dobrego ;)

Długo zastanawiałam się nad prezentem urodzinowym, sporo zabawek mamy już po Karolci, ale w końcu wymyśliłam. Bo coś takiego bardzo przy Karolci chciałam, ale w końcu nie wyszło.
Tablica manipulacyjna, niektórzy mówią sensoryczna. To prezent na roczek dla Mikołaja chociaż tak naprawdę będzie idealna nawet na drugie i trzecie urodziny. Pod choinkę też wpasuje się idealnie! Sami zobaczcie.


Tak naprawdę sami możecie zdecydować o jej elementach, wzorach, kolorach. Możecie ponieść wodze swojej fantazji, ale tak, aby podpisywać dziecku :) 

Nasza tablice kupiliśmy u przemiłej Pani, której ofertę znajdziecie na portalu OLX. Wystarczy, że kliknięcie TU. Pani prowadzi również profil na Instagramie i zachęcam do obserwowania, znajdziecie tam wiele inspiracji :) 


Komentarze

  1. Tablice sensoryczne są bardzo modne, ale to duży plus. Najlepiej zrobić ją samemu, w każdym domu znajdą się niepotrzebne rzeczy z guzikami, rurki, dzwonek od roweru. A dzięki temu dziecko się rozwija, edukacja przez dotyk i słuch jest bardzo ważna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny wpis! Tablica jest naprawdę rewelacyjna! Ja swojej córce na roczek mam zamiar kupić wózek dla lalek i buciki z https://butymodne.pl/kalosze-dla-dzieci-c83659.html. Powoli stawia pierwsze kroczki, więc czas na buty z prawdziwego zdarzenia.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dobrze jest zapytać rodziców, co mogłoby im się przydać. Może to być otulacz bambusowy albo szumiące zabawki, które są uwielbiane przez małe dzieci. Na pewno rodzice dziecka nie będą źli jeżeli zapytamy o ich preferencje.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz