Rozwój dziecka z Kapitanem Nauką

Znacie Kapitana Naukę? Jeśli nie, to koniecznie musicie poznać, bo to wydawnictwo ma w swojej ofercie świetne gry, puzzle i książki edukacyjne dla dzieci w każdym wieku.


Kto obserwuje mnie na Instagramie mógł zobaczyć jakie fajne puzzle dostaliśmy. Karolinka jakiś czas temu straciła zainteresowanie puzzlami, ale jak zobaczyła Puzzle Obserwacyjne Kapitana Nauki to od razu rozpoczęła ich układanie. Co jest w nich takiego fenomenalnego, że zmieniła zdanie? Dziecko układa obrazek, a po ułożeniu ma za zadanie znaleźć na nim blisko 50 elementów. A Karolinka takie coś uwielbia. Ma wiele książek, które polegają na szukaniu postaci bądź różnych rzeczy, dlatego też te puzzle wyjątkowo ją wciągnęły. Do puzzli dołączony jest duży plakat taki sam jak układanka, która ma po ułożeniu wymiary 47x33 cm. Puzzle te zdobyły wyróżnienie w plebiscycie "Zabawka Roku". Puzzle są bardzo dobrej jakości a ilustrację wykonał Adam Pękalski. Składają się ze 104 elementów i dedykowane są dla dzieci 6+, ale moja 4,5-latka znakomicie sobie z nimi poradziła.
Dla młodszych dzieci mam propozycję gry edukacyjnej "Loteryjka". W serii znajdziecie "świat" i "ubrania" dla dzieci 3+, "zwierzęta" i "kolory" dla dzieci 2+ oraz "rodzinka" i "recykling" dla dzieci 4+. 
"Gra loteryjka. Świat" zawiera 6 plansz i 36 żetonów i polega na znalezieniu i dopasowywaniu odpowiednich elementów. Są aż 4 warianty gry, także możemy być pewni, że dziecko od razu nie znudzi się grą. Ilustracje do gry wykonał Artur Gulewicz.


W ofercie Kapitana Nauki znajdziecie również książki edukacyjne w tym te przeznaczone do nauki języka angielskiego. Cała seria "Angielski dla dzieci" została wyróżniona nagrodą "Zabawka roku 2017".

"Na tropie angielskich słówek" to bogato ilustrowana książka, w której znajdziecie 12 rozkładówek z czego każda została przygotowana przez innego ilustratora. Szczegółowe plansze (m.in. miasto, plac zabaw, rodzinne spotkanie, kawiarnia, zoo) stwarzają mnóstwo okazji do zabawy obserwacyjnej, pobudzają wyobraźnię, rozwijają koncentrację i spostrzegawczość a przy okazji wspomagają wczesna naukę języka angielskiego. Dodatkowo możecie pobrać ze strony nagrania słówek, czytane przez George'a Normana.


Koniecznie zobaczcie jaką bogata i ciekawą ofertę ma Kapitan Nauka z pewnością wybierzecie coś dla swojego dziecka. Tym bardziej, że po zapisaniu się do Newslettera macie bon 20 zł na pierwsze zakupy. To super promocja i sama zaraz lecę z niej korzystać, tylko co tu wybrać... :) *wpis powstał w ramach współpracy z Kapitanem Nauką.
**tekst pogrubiony to oczywiście linki :)

Komentarze